I ri Udhetim drejt planetit Arber Shiko më të madhe

Udhetim drejt planetit Arber

Luan Rama A-005992

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ashtu si për astronautët e Apollo-s që shkelën për herë të parë në Hënë, edhe udhëtimi i tyre në hapësirat qiellore është plot të papritura...

Më shumë detaje

908 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928332110

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Mjaftoi lajmi që një planet në kozmos mori zyrtarisht emrin Arbër, që fantazia e një grupi të vogël fëmijësh të merrte udhë për të zbuluar të fshehtat qiellore, Sistemin Diellor dhe galaktikat e tjera. Shumë shpejt këta “astronautë” të vegjël do të përjetojnë një ëndërr të madhe: të jenë të parët që do të zbulojnë planetin që sillet rrotull yllit Illyrian.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe92
ISBN9789928332110
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë