Letra dashurie të burrave të mëdhenj View larger

Online only

Letra dashurie te burrave te medhenj

BD0117

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër i frymëzuar nga filmi "Sex and the City". Të gjitha letrat që përmenden në film ekzistojnë.

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994302499
Viti i botimit2012

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

E kujtoni librin e mrekullueshëm romantik me letra dashurie, që Carrie lexon me Big në filmin Sex and the City? Fansat nxituan të blinin kopjet e tyre, por zbuluan se libri i bukur nuk ekzistonte. Për fat të keq, libri "Letra dashuria të burrave të mëdhenj"nuk ishte i vërtetë!

Megjithatë, meqë të gjitha letrat që përmenden në film ekzistojnë, duke përfshirë dhe atë të Beethoven-it, cituar nga Big në ceremoninë e tyre të dasmës, ne kemi vendosur ta publikojmë këtë dhuratë të mrekullueshme për veten dhe për ju.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages136
ISBN9789994302499
Shtëpia botueseDudaj
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiElona Varfi