Etruskët fillojnë të flasin View larger

Etrusket fillojne te flasin

Zacharia Mayani FNK0235

New product

Përshkrim i shkurtër

Një botim që vjen së fundi në shqip; një këndvështrim i ri për gjuhën etruske dhe raportet me gjuhët e tjera, përfshirë gjuhën shqipe dhe zhvillimet e saj. Një botim që vjen në shqip falë përkthimit të Krenar Hajdërit

15 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928247162

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages552
ISBN9789928247162
RedaktoriRexhep Hida
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKrenar Hajdëri
I ri1