Mbi shpirterore ne art dhe vecanerisht ne pikture View larger

Mbi shpirterore ne art dhe vecanerisht ne pikture

Kandinski SP0067

New product

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928465542

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages208
ISBN9789928465542
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiEdi Rama
I ri1