Reduced price! Engjelli i hakmarrjes View larger

Engjelli i hakmarrjes

Sidney Sheldon A-008814

New product

Përshkrim i shkurtër

Historia e këtij libri ka në qendër një komplot ndërkombëtar djallëzor, që nis nga Salla Ovale e Shtëpisë së Bardhë dhe zhvillohet përgjatë rrugëve përvëluese të Buenos Ajresit, në atmosferën e rafinuar të Parisit dhe Romës, deri në hijet e errëta të mjediseve të Bukureshtit.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928366375

1 125 Lekë

-10%

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

E bllokuar në rrjetën e padukshme dhe vdekjeprurëse të këtij komploti është Meri Eshli, një studiuese e re, e bukur, eksperte për politikat e vendeve të Europës Lindore që, befas, nga profesore në një universitet të Kansasit emërohet ambasadore në një vend përtej Perdes së Hekurt.

Kjo grua do ta ndryshojë në mënyrë vendimtare rrjedhën e ngjarjeve botërore - nëse jeton, sepse, ende pa e marrë detyrën, Meri dënohet me vdekje nga armiq të fuqishëm dhe misteriozë, duke përfshirë Engjëllin, një vrasës profesionist që nuk ka dështuar kurrë në misionet e tij vrasëse.

E vetme në një vend të huaj, Meri gjendet pranë dy burrave dinamikë dhe simpatikë që e joshin me talentet e tyre të spikatura: ndihmësi i saj enigmatik, diplomat karriere, dhe një mjek i akredituar në ambasadën franceze.

Por ajo shpejt e kupton se njëri prej tyre po përpiqet ta vrasë. Por cili nga të dy?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages352
ISBN9789928366375
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPandi Skaka
RomanSagë&Histori
I ri1