Reduced price! E gjora vajze e pasur View larger

E gjora vajze e pasur

Lesley Lokko TO0169

New product

Përshkrim i shkurtër

Dashuri, urrejtje, ambicie dhe tradhëti, janë elementët kyç të këtij romani plot të papritura, që të rrëmbejnë dhe të emocionojnë.

503 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928429186
Viti i botimit2015

900 Lekë

-25%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages352
ISBN9789928429186
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat15x23
PërkthyesiShpresa Osmeni