E gjora vajzë e pasur Shiko më të madhe

E gjora vajzë e pasur

Lesley Lokko TO0169

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dashuri, urrejtje, ambicie dhe tradhëti, janë elementët kyç të këtij romani plot të papritura, që të rrëmbejnë dhe të emocionojnë.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët352
ISBN9789928429186

1 200 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët352
ISBN9789928429186
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat15x23
PërkthyesiShpresa Osmeni