Lesley Lokko

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 4 of 4 items
 • Quick view
  1 200 Lekë Out of stock

  Tre vëllezërve Kiler nuk u mungon asgjë: tërheqës dhe të përkëdhelur, bëjnë një jetë të privilegjuar që bazohet në pasurinë dhe pozicionin shoqëror të prindërve.

  1 200 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Dashuri, urrejtje, ambicie dhe tradhëti, janë elementët kyç të këtij romani plot të papritura, që të rrëmbejnë dhe të emocionojnë.

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë Out of stock

  E njohur si Mbretëresha e Akullt, Anelieza Zander de St. Phalle është një prej stilisteve më të shquara në botën e modës.

  1 200 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  1 200 Lekë Out of stock

  Nga nxehtësia e pamëshirshme e verës haitiane te shtëpitë luksoze të elitës amerikane, nga mbrëmjet elegante të Londrës në kaosin shumëngjyrësh të Ist Endit, tri vajza janë në kërkim të pjesëve që u mungojnë nga jeta e tyre - dhe do të ndryshojnë botët e tyre për ti gjetur ato...

  1 200 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
Showing 1 - 4 of 4 items