Dy vajzat me syte jeshile View larger

Dy vajzat me syte jeshile

Giorgio Montefoschi TO0039

New product

Përshkrim i shkurtër

Erosi intensiv, si tërheqje mes trupave dhe shpirtit që nuk njeh rregulla dhe kufij, është protagonisti i madh i këtij romani, që shumë vetave mund tu duket e pavërtetë, por në fakt është mbrojtësi i një të vërtete të thellë.

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319220
Viti i botimit2013

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages576
ISBN9789994319220
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20
PërkthyesiKledia Baçi dhe Sonila Kapo