Dy vajzat me syte jeshile Shiko më të madhe

Dy vajzat me syte jeshile

Giorgio Montefoschi TO0039

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Erosi intensiv, si tërheqje mes trupave dhe shpirtit që nuk njeh rregulla dhe kufij, është protagonisti i madh i këtij romani, që shumë vetave mund tu duket e pavërtetë, por në fakt është mbrojtësi i një të vërtete të thellë.

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319220

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe576
ISBN9789994319220
Titulli origjinalToena
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20
PërkthyesiKledia Baçi dhe Sonila Kapo