Reduced price! Breshka ne pafundesi View larger

Breshka ne pafundesi

John Green A-006259

New product

994 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928033826
Viti i botimit2019

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

REVIEWS

«Një përrallë e fuqishme për adoleshentët (dhe të rriturit) në lidhje me ankthin, dashurinë dhe miqsinë.»

- Los Angeles Times

«Një roman shtrëngues dhe zbavitës.»

— New York Times

«Një ulërimë ekzistenciale adoleshente.»

—Vox

«Një lexim shumë i dobishëm ... leximi më i pjekur i veprës së Green-it deri më sot dhe që meriton të gjitha akordet që me siguri do të vijnë në rrugën e vet.»

— Blistlist

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages266
ISBN9789928033826
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiJorgji Qirjako