Palce e kombit tim View larger

Palce e kombit tim

Andriana Dhrami TO0091

New product

Përshkrim i shkurtër

 Palcë e kombit tim është rrugëtimi i saj poetik, një vjershërim i mbushur me plot të panjohura. Të panjohurat janë ndjesitë e Andrianës, ai gjakim për të kërkuar të vërtetat historike, ato ekzistenciale dhe ato identitare të kombit

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319879
Viti i botimit2014

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages448
ISBN9789994319879
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20