Libri i dashurise, poezi per dalldine dhe mallin View larger

Libri i dashurise, poezi per dalldine dhe mallin

Rumi A-004263

New product

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928300942
Viti i botimit2019

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages248
ISBN9789928300942
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiUkë Zenel Buçpapaj
I ri1