Reduced price! Fort do te mberthej o jete View larger

Fort do te mberthej o jete

Selvi Becaj BD0353

New product

Përshkrim i shkurtër

Përvoja na ka mësuar që shpesh njerëzve u mbetet hatri për një çast, por zemrave asnjëherë. Kjo sepse kodin e trokitjes së një zemre që e do dhe të do, e njeh vetëm zemra tjetër, ajo që ndoshta e ke lënë dhe pa gjumë! Mund të them me siguri se vargjet tek Selvi, nuk qëmtohen, nuk sajohen e kurdisen, por rrjedhin krejt logjikshëm.. Agim M. Doci

More details

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994303113
Viti i botimit2013

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ndiej buzët e tua mbi buzën time, Ngrohtësinë e puthjeve mbi lëkurën time, Ndiej afshin e ngrohtë të frymës tënde, Përkëdheljet e tua, që përshkojnë Çdo vatër të trupit dhe qënies sime. Mbi autoren Selvi Beçaj lindi më 23 shtator 1983. Ka mbaruar shkollën e lartë për Shkenca Politike dhe Drejtësi dhe ka punuar si shefe kabineti në Inspektoriatin e Lartë të Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive. Gjithashtu edhe si diplomate në Misionin e Përhershëm Diplomatik në Vjenë (OSBE). Ky është libri i saj i parë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages96
ISBN9789994303113
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë