Fort do te mberthej o jete Shiko më të madhe

Fort do te mberthej o jete

Selvi Becaj BD0353

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përvoja na ka mësuar që shpesh njerëzve u mbetet hatri për një çast, por zemrave asnjëherë. Kjo sepse kodin e trokitjes së një zemre që e do dhe të do, e njeh vetëm zemra tjetër, ajo që ndoshta e ke lënë dhe pa gjumë! Mund të them me siguri se vargjet tek Selvi, nuk qëmtohen, nuk sajohen e kurdisen, por rrjedhin krejt logjikshëm.. Agim M. Doci

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994303113

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ndiej buzët e tua mbi buzën time, Ngrohtësinë e puthjeve mbi lëkurën time, Ndiej afshin e ngrohtë të frymës tënde, Përkëdheljet e tua, që përshkojnë Çdo vatër të trupit dhe qënies sime. Mbi autoren Selvi Beçaj lindi më 23 shtator 1983. Ka mbaruar shkollën e lartë për Shkenca Politike dhe Drejtësi dhe ka punuar si shefe kabineti në Inspektoriatin e Lartë të Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive. Gjithashtu edhe si diplomate në Misionin e Përhershëm Diplomatik në Vjenë (OSBE). Ky është libri i saj i parë.

Të dhëna

Faqe96
ISBN9789994303113
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë