Stalini, Moxarti dhe Maria Judina View larger

Stalini, Moxarti dhe Maria Judina

Jevrem Berkovic A-000183

New product

Përshkrim i shkurtër

Poeme e autorit malazez Jevrem Brkoviç. Eshte nje pershkrim i krimeve monstruoze te diktatorit sovjetik Stalin, dhe i qendrimit trimeror te pianistes ruse Maria Judina, e cila e preku shume ate duke luajtur veprat e Moxartit. Eshte i vetmi rast kur Stalini perballe qendrimit dinjitoz te pianistes nuk jep urdher per denimin e saj.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
Viti i botimit2019

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages106
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë