Stalini, Moxarti dhe Maria Judina Shiko më të madhe

Stalini, Moxarti dhe Maria Judina

Jevrem Berkovic A-000183

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Poeme e autorit malazez Jevrem Brkoviç. Eshte nje pershkrim i krimeve monstruoze te diktatorit sovjetik Stalin, dhe i qendrimit trimeror te pianistes ruse Maria Judina, e cila e preku shume ate duke luajtur veprat e Moxartit. Eshte i vetmi rast kur Stalini perballe qendrimit dinjitoz te pianistes nuk jep urdher per denimin e saj.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe106
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë