Na ishte nje here Shiko më të madhe

Na ishte nje here

Vëllezërit Grim BOT0230

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Na ishte një herë katër fjalë të thjeshta që edhe pas më shumë se dy shekujsh ende kanë të njëjtin ndikim, duke i transportuar lexuesit në një botë misteresh dhe çudirash.

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9879995611590

160 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Një përmbledhje e përrallave me të cilat jemi rritur: Borëbardha, Bukuroshja e fjetur, Kësulëkuqja përrallat e vëllezërve Grimm nuk njohin kohë.

Të dhëna

Faqe80
ISBN9879995611590
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë