Reduced price! Ditari i Alises 9 – Floke debore dhe rrahje zemre View larger

Ditari i Alises 9 – Floke debore dhe rrahje zemre

Sylvie Louis A-000663

New product

Përshkrim i shkurtër

Seria Ditari i Alises i autores Sylvie Louis vijon ne shqip me librin e nente, hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Botart.

More details

491 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341242

736 Lekë

-8%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

I dashur ditar!

Çfarë ka më magjike sesa Krishtlindja e bardhë?

Sidomos kur pushimet i kalon në Covey Hill!

Sa kënaqësi të takosh Maria-Evën, Afrikan, Emën, Petrysin dhe të tjerët në janar! E vetmja hije në gjithë këtë: Kruela u kthye përsëri në shkollë. Rrezikshmërisht në formë... Këtë dimër, po ndodhin dy dashuri!

Rreth meje, Kupidi nuk rri kurrë pa punë, më e pakta që mund të themi.

Karimi më mungon... Pse nuk po më asnjë shenjë jete?

Alisa

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928341242
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIrena Barjami
I ri1