Reduced price! Ditari i Alicës Tom 7 - Mos më thërrisni më kurrë qengj! View larger

Ditari i Alices Tom 7 - Mos me therrisni me kurre qengj!

Sylvie Louis BAT0152

New product

Përshkrim i shkurtër

Aventurat e Alicës vazhdojnë. Në ditarin e saj vijnë rrëfime për përplasjet në shkollë, sherret e Astrid Vermylë, e cila është shpallur në kërkim nga policia pas një sherri që ka bërë në kufirin amerikan dhe momentet nga Dita e Halluinit. Edhe ky numër shoqërohet me vizatimet fantastike të Christinë Battuz

More details

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219817

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

I dashur ditar,

Cc’vjeshtë e stuhishme! Për shkak të pakujdesive legjendare të Astrid Vermylë, ja ku jam viktimë e intimidimit në shkollë. Si do të ndihem? Astrit Vermylë ka bërë prapësi edhe në kufirin amerikan, gjithashtu. A është ajo një emigrante e paligjshme që kërkohet nga policia? E pastaj, janë këto sinjalet e dritave dhe ulërimat gjatë natës.... Të jetë e pushtuar nga xhindet shtëpia pas nesh?

Përfundimisht, kjo periudha e Hallouinit është plot ankth....

Alisa!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages158
ISBN9789928219817
Shtëpia botueseEt si on faisait la paix ? (Le journal d'Alice #8)
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1