Ditari i Alices Tom 8 - Po sikur te bejme paqe!

Sylvie Louis BAT0153

New product

Përshkrim i shkurtër

Alica nuk ka të ndalur me aventurat e saj. Sherret në klasë janë të pranishme dhe ende nuk dihet nëse do të triumfojë miqësia mes mikeshave. Edhe ky numër shoqërohet me vizatimet fantastike të Christinë Battuz

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219824

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

I dashur ditar,

Asgjë nuk po ecën mirë në klasën e 6-të B! Një nxënëse e klasës bëri një gabim dhe era e grindjes po fryn tashmë mes nesh. Oh, jo! Shpresoj që të triumfojë miqësia! E deri sa të më ndërrohen këto mendime kemi “move dub në shkollë!

Një party – surprozë për ditën e fundit të shkollës para se të marrim pushumet

Ngjarje të pabesueshme si metamorforza e Zoes në bebe peshkaqen dhe një takim kokë më komë me.... një merimangë miogal!

Alisa!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages159
ISBN9789928219824
Shtëpia botueseNe m'appelez plus jamais Biquette ! (Le journal d'Alice #7)
Redaktori2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1