Ditari i Alisës - Tom 6 View larger

Ditari i Alises - Tom 6

Sylvie Louis BAT0139

New product

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Viti i botimit2018

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

E nderuar gazetë!

Kam kënaqësinë t’ju noftoj se sot inauguroj sezonin e dytë në shkollë. Mezi pres që t’ju tregoj se kush është në klasën time dhe kush nuk është më. (Karim më mungon. Do të doja të dëgjoja më shumë prej teje) A do të kalojmë edhe një tjetër vit magjik me z. Gauthier?

A do të vuajmë akoma nga zemërimi i frikshëm i Cruta Fattal?!
Alice

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages157
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë