Ditari i Alisës - Tom 5 View larger

Ditari i Alises - Tom 5

Sylvie Louis BAT0138

New product

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Viti i botimit2018

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

I dashur udhëtar!

Përgjatë një javë fluturova në Belgjikë. Yeehhh. Çanta e pushimeve është bërë gati. Dhe ju me siguri që doni të dini gjithçka për pushimet me kushërinjtë e mi Lulu dhe Quentin, për të mos përmendur hallën Maude dhe gjyshen Xhuljetë!

Unë pushoj në një plazh me rërë. Para meje shkëlqen dielli. Nuk ka palma në horizont. Uji nuk shkëlqen. Shkurtiisht, ne jemi në Qebek.

Alice

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages157
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë