Ëzhenia e Franvalit View larger

Ëzhenia e Franvalit

Markezi dë Sad A-004869

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vepër autori shpalos pasione përvëluese, stili është plot lëvizje të gjalla, i admirueshëm, i përgjakshëm. Dritëhijet e çdo qenieje Sadi i vendos në qendër, të zhveshura dhe plot gjenialitet.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9992794917

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages204
ISBN9992794917
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiVladimir Bako