I ri Shkolla e Jetës Shiko më të madhe

Shkolla e Jetes

Bruno Shimlesha DA0066

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër do t’ju ndihmojë që vërtet të “shkolloheni” në shumë aspekte nga më të çmuarit në rrugëtimin tuaj jetësor, duke u lartësuar më tej në botëkuptimin tuaj, duke u dëlirësuar e shkathtësuar në hapat tuaj.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642774

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Juve jeni personi i vetëm i kualifikuar për mbajtjen e frerëve të jetës suaj!

Kjo shkollë ka programin më ambicioz të mundshëm dhe synimin më madhor – ajo synon që t’ju mësojë si ta përjetoni vetveten, si të jetoni vërtetë, dhe jo vetëm të mbijetoni.

Shkolla e Jetës do t’ju ndihmojë që vërtet të “shkolloheni” në shumë aspekte nga më të çmuarit në rrugëtimin tuaj jetësor, duke u lartësuar më tej në botëkuptimin tuaj, duke u dëlirësuar e shkathtësuar në hapat tuaj.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe213
ISBN9789951642774
V. Bot2018
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElvi Sidheri