Fuqia e nenvetedijes View larger

Fuqia e nenvetedijes

Joseph Murphy LG0201

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i jashtëzakonshëm shkruar nga doktor Joseph Murphy, një nga pionierët e mendimit pozitiv, do të hapë përpara jush fuqitë e vërteta dhe tronditëse të pavetëdijes.

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928389107
Viti i botimit2022

1 090 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Duke gërshetuar urtësinë shpirtërore të vlerësuar që në kohët më të hershme me kërkimin modern shkencor, doktor Murphey shpjegon mënyrën se si pavetëdija ndikon mbi gjithçka dhe se si, duke e kuptuar atë dhe duke mësuar ta kontrolloni forcën e saj të paimagjinueshme, të mund të përmirësoni cilësinë e jetës së përditshme.

Duke filluar që nga promovimi i shumëdëshiruar, nga rritja e rrogës që mendoni se e meritoni, tek kapërcimi i fobive dhe zakoneve të këqija si edhe forcimi i marrëdhënieve ndërpersonale, Fuqia e Pavetëdijes do të shpërfaqë para jush një botë ku ju pret lumturia, suksesi, mirëqenia dhe qetësia. Duke ndryshuar mënyrën si besoni, ky libër do t’ju ndryshojë jetën dhe botën që ju rrethon.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928389107
Shtëpia botueseThe power of subconscious mind
RedaktoriElona Zeraliu
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiPetro Plasa
I ri1