Sërish mes telasheve View larger

Serish mes telasheve

Alan Brandlay MO0075

New product

Përshkrim i shkurtër

Flavia dë Ljus, heroina e serisë, është një zonjushë njëmbëdhjetëvjeçare e pasionuar pas kimisë dhe e tërhequr nga helmet. I intereson sidomos arseniku dhe antidotet e tij. Por, mbi të gjitha, rend gjithnjë pas ndodhive të reja dhe ngulmon të jetë e pranishme kudo. Ajo është mbresëlënëse si heruese dhe magjepsëse si shkencëtare e marrë, me instikte të mprehta detective dhe me një laborator kimik gjithnjë në punë. Flavia është një krijesë e mrekullueshme në familjen e saj të çuditshme dhe duket si një detektiv tejet e angazhuar.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Flavia dë Ljus, heroina e serisë, është një zonjushë njëmbëdhjetëvjeçare e pasionuar pas kimisë dhe e tërhequr nga helmet. I intereson sidomos arseniku dhe antidotet e tij. Por, mbi të gjitha, rend gjithnjë pas ndodhive të reja dhe ngulmon të jetë e pranishme kudo. Ajo është mbresëlënëse si heruese dhe magjepsëse si shkencëtare e marrë, me instikte të mprehta detective dhe me një laborator kimik gjithnjë në punë. Flavia është një krijesë e mrekullueshme në familjen e saj të çuditshme dhe duket si një detektiv tejet e angazhuar.

Data sheet

pages311
RedaktoriTereza Babasuli
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErion Sokolo