Autizmi View larger

Autizmi

Spiro Saqellari LG0102

New product

Përshkrim i shkurtër

Një manual i shkëlqyer për prindërit që përballen me sfida të tilla si autizmi në familjen e tyre. Pas një eksperience të gjatë praktike dhe studimi, Spiro Saqellari vjen me një botim ku jepen informacione dhe këshilla rreth kësaj sindrome me të cilën po përballemi çdo ditë e më shumë

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192509
Viti i botimit2017

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

7 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages210
ISBN9789928192509
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1