Madrugada View larger

Madrugada

Jan Mehlum TO0094

New product

Përshkrim i shkurtër

Me romanin "Madrugada" Jan Mehlum përfshihet në debatin e ditës mbi politikën e emigrimit në Norvegji, trafikimin e qenieve njerëzore dhe burrat që dhunojnë gratë.

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319589
Viti i botimit2014

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages584
ISBN9789994319589
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20
PërkthyesiMyrteza Shini