Cmim i reduktuar! Madrugada Shiko më të madhe

Madrugada

Jan Mehlum TO0094

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me romanin "Madrugada" Jan Mehlum përfshihet në debatin e ditës mbi politikën e emigrimit në Norvegji, trafikimin e qenieve njerëzore dhe burrat që dhunojnë gratë.

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319589

1 170 Lekë

-10%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe584
ISBN9789994319589
Titulli origjinalToena
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20
PërkthyesiMyrteza Shini