Reduced price! Dhe nuk mbeti me askush View larger

Dhe nuk mbeti me askush

Agatha Christie A-004105

New product

889 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët238
Viti i botimit2019

640 Lekë

-20%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët238
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiVirgjil Muçi
RomanMister&Thriller
I ri1