Presidenti është i zhdukur View larger

Presidenti eshte zhdukur

Bill Klinton, James Patterson LG0112

New product

Përshkrim i shkurtër

Presidenti zhduket. E gjithë bota është tronditur. Por, arsyeja pse ai është i zhdukur është shumë më e rëndë nga se ç’mund të imagjinohet. Me detaje që vetëm një president si Bill Klinton mund t’i dijë, dhe me një lloj ankthi që vetëm James Patterson mund ta transmetojë. Ky libër është thrilleri më intrigues dhe më mbresëlënës ndër vite. 

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192790

1 590 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages530
ISBN9789928192790
Shtëpia botueseThe president is missing
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMakleta N. Nika, Mirela Prifti
RomanMister&Thriller