Bill Klinton, James Patterson

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  1 590 Lekë In Stock

  Presidenti zhduket. E gjithë bota është tronditur. Por, arsyeja pse ai është i zhdukur është shumë më e rëndë nga se ç’mund të imagjinohet. Me detaje që vetëm një president si Bill Klinton mund t’i dijë, dhe me një lloj ankthi që vetëm James Patterson mund ta transmetojë. Ky libër është thrilleri më intrigues dhe më mbresëlënës ndër vite. 

  1 590 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 690 Lekë In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items