Cmim i reduktuar! Presidenti është i zhdukur Shiko më të madhe

Presidenti eshte zhdukur

Bill Klinton, James Patterson LG0112

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Presidenti zhduket. E gjithë bota është tronditur. Por, arsyeja pse ai është i zhdukur është shumë më e rëndë nga se ç’mund të imagjinohet. Me detaje që vetëm një president si Bill Klinton mund t’i dijë, dhe me një lloj ankthi që vetëm James Patterson mund ta transmetojë. Ky libër është thrilleri më intrigues dhe më mbresëlënës ndër vite. 

105 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192790

1 352 Lekë

-15%

1 590 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe530
ISBN9789928192790
Titulli origjinalThe president is missing
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMakleta N. Nika, Mirela Prifti
RomanMister&Thriller