Binjakja e heshtur View larger

Binjakja e heshtur

S. K. Tremayne BDI0219

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman hipnotizues i paharrueshëm. Një histori ku asgjë nuk është siç duket dhe ku gjithçka që na jep siguri në jetë, mund të thyhet si një pasqyrë shumë e brishtë.

More details

494 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928217363
Viti i botimit2017

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rreth librit

Kur njëra nga vajzat e tyre binjake identike, Lidia, vdes në një aksident, Engusi dhe Sara Murkrofi shpërngulen në një ishull të braktisur të Skocisë, me shpresën se do të mund të rindërtojnë jetën e tyre të shkatërruar. Por, kur fëmija që jeton, Kirsti, mëton se ata kishin ngatërruar identitetin e saj - që, në fakt, ajo ishte Lidia - bota e tyre bëhet copash.

Ata e dinë se njëra prej vajzave ka vdekur. Por, a mund të jenë të sigurt se cila prej tyre?

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages325
ISBN9789928217363
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnkeleida Ferollari
RomanMister&Thriller
I ri1