I ri Binjakja e heshtur Shiko më të madhe

Binjakja e heshtur

S. K. Tremayne BDI0219

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman hipnotizues i paharrueshëm. Një histori ku asgjë nuk është siç duket dhe ku gjithçka që na jep siguri në jetë, mund të thyhet si një pasqyrë shumë e brishtë.

Më shumë detaje

884 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928217363

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth librit

Kur njëra nga vajzat e tyre binjake identike, Lidia, vdes në një aksident, Engusi dhe Sara Murkrofi shpërngulen në një ishull të braktisur të Skocisë, me shpresën se do të mund të rindërtojnë jetën e tyre të shkatërruar. Por, kur fëmija që jeton, Kirsti, mëton se ata kishin ngatërruar identitetin e saj - që, në fakt, ajo ishte Lidia - bota e tyre bëhet copash.

Ata e dinë se njëra prej vajzave ka vdekur. Por, a mund të jenë të sigurt se cila prej tyre?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe325
ISBN9789928217363
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnkeleida Ferollari
RomanMister&Thriller