Cmim i reduktuar! Kryezoti i Unazave - Rikthimi i Mbretit, vell. II Shiko më të madhe

Kryezoti i Unazave - Rikthimi i Mbretit, vell. II

J. R. R. Tolkien BD0066

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Teksa hija e ligë e Mbretit të Zi po përhapet gjithnjë e më shumë, ushtritë e tij po mblidhen. Burrat, xhuxhët, elfët, dhe mjekërpemët bashkohen për të luftur kundër Mbretit të Zi. Ndërkaq, Frodoja dhe Semi vijojnë luftën e tyre nëpër Mordor në përpjekjen e tyre heroike për të shkatërruar Unazën e Vetme.

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333585

847 Lekë

-23%

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe400
ISBN9789994333585
Titulli origjinalDudaj
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiArtan Miraka
RomanMister&Thriller