Cmim i reduktuar! Kryezoti i Unazave - Dy kullat, vell. II Shiko më të madhe

Kryezoti i Unazave - Dy kullat, vell. II

J. R. R. Tolkien BD0065

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër tregohet tmerri i pjesëtarëve të Besëlidhjes së Unazës nga ardhja e Errësirës së Madhe dhe shpërthimi i Luftës së Unazës, e cila trajtohet më gjerësisht në vëllimin e tretë dhe të fundit, të titulluar "Kthimi i Mbretit".

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333119

924 Lekë

-23%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe422
ISBN9789994333119
Titulli origjinalDudaj
Viti i Botimit2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiArtan Miraka
RomanMister&Thriller