Neser do te behemi me mire! View larger

Neser do te behemi me mire!

Tatiana de Rosnay MEP0236

New product

Përshkrim i shkurtër

“Nesër do të bëhemi më mirë”  gjurmon rrugëtimin e një gruaje të brishtë drejt vetëpranimit, drejt lirisë së saj. Libri gjithashtu u bën jehonë fjalëve të fundit të shkrimtarit Emile Zola, udhëtarit në këtë histori.

More details

11107 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086815

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një nënë beqare njëzet e tetëvjeçare, Kandisë Luradur, e tronditur nga vdekja së fundmi e babait të saj, bën një jetë të vakët. Një mbrëmje dimri me shi në Paris, ajo është dëshmitare e një aksidenti trafiku. Një grua është rrëzuar dhe plagosur rëndë.

E tronditur, Kandisa e ndihmon atë, më pas i shkon në spital. Pak nga pak, lind miqësia midis dy grave.

Deri në ditën kur Dominika i kërkon Kandisës të shkojë në shtëpinë e saj për t’i marrë disa sende personale. 

Nga ai çast, gjithçka do të ndryshojë…

Përse Kandisa  dëshiron të rrëmojë në intimitetin e një ekzistence për të cilën ajo në fund të fundit nuk di asgjë? Dhe kush është  Dominikë Markizani, elegante rreth të pesëdhjetave, kaq e vetmuar dhe enigmatike?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928086815
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdriana Koxha
RomanMister&Thriller
I ri1