Drejt Matures: Gjuhe dhe letersi shqipe

Mirela Celami, Nikolin Germenji ISO0016

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri trajton në menyrë të plotë dhe shumë profesionale të dyja lëndë duke i shërbyer maturantëve si një burim cilësor informacioni të vlefshëm, i cili do ti garantojë rezultate shumë të larta në të dyja lëndët.

888 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Irisoft Education
ISBN978-9928-4520-2-3
Viti i botimit2019

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

15 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages256
ISBN978-9928-4520-2-3
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1