Reduced price! Biologji - Matura Shteterore View larger

Biologji - Matura Shteterore

Flutura Malo A-007996

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky tekst iu vjen ne ndihme te gjithe maturanteve qe kerkojne te jene te pergatitur ne provimet e matures per lenden e Biologjise, dhe te garantoje rezultate te larta per ata qe kete lend e kane te listuar si te rendesishme per te vazhduar studimet e larta. Ne te ka ushtrime per zgjidhje qe perfshijne te gjitha vitet e studimit ne gjimnaz dhe eshte e bazuar mbi kurrikulen e re shkollore.

1 Item

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

West Print
ISBN9789928199805
Viti i botimit2022

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

16 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages260
ISBN9789928199805
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë