I ri Cmim i reduktuar! Drejt Maturës: Gjuhë dhe letërsi shqipe Shiko më të madhe

Drejt Matures: Gjuhe dhe letersi shqipe

Mirela Celami, Nikolin Germenji ISO0016

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri trajton në menyrë të plotë dhe shumë profesionale të dyja lëndë duke i shërbyer maturantëve si një burim cilësor informacioni të vlefshëm, i cili do ti garantojë rezultate shumë të larta në të dyja lëndët.

888 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Irisoft Education
ISBN978-9928-4520-2-3

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

15 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe256
ISBN978-9928-4520-2-3
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë