Ishulli i Thesarit Shqip - Anglisht Shiko më të madhe

Ishulli i Thesarit Shqip - Anglisht

Robert Luis Stevenson DA0040

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurë me piratë për të gjetur arin, ku Xhim Houkins, një i ri guximtar, i zgjuar dhe trim, bëri që kjo ngjarje të ndodhë.

897 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642637

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe69
ISBN9789951642637
V. Bot2016
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë