Ne ndjekje te Morigana Krout View larger

Ne ndjekje te Morigana Krout

JESSICA TOWNSEND A-007501

New product

Përshkrim i shkurtër

"Punët janë shumë më keq nga ç'mendon ti. Shpejt këtë gjë ke për ta zbuluar vetë, dhe kur ta zbuloshg, mua do vish të më kërkosh."

989 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084859
Viti i botimit2021

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages512
ISBN9789928084859
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPetro Plasa
I ri1