Reduced price! Thyesat dhe numrat dhjetore – Puno dhe zbavitu View larger

Thyesat dhe numrat dhjetore – Puno dhe zbavitu

Rosie Hore A-007514

New product

Përshkrim i shkurtër

Shkëlqeni në njohuritë tuaja me këtë libër zbavitës. Merrni njohuri për thyesat, numrat dhjetorë dhe përqindjet. Metodë angleze në mbështetje të programit mësimor.

More details

474 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928084927

585 Lekë

-10%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Libri përmban këshilla dhe udhëzime të dobishme për t’ju dhënë mundësinë që të zgjidhni metoda të ndryshme kur ju kryeni veprime me thyesat, kur llogaritni përqindjet apo kur kryeni veprime me numrat dhjetorë.

Figurat ngjitëse dhe përgjigjet e ushtrimeve i gjeni në fund të librit.

Kontrolloni njohuritë e marra me anë të pyetjeve të shpejta në fund të çdo kapitulli. Në fund të librit gjeni te “muri i thyesave” thyesat më të përdorshme.

Vlerësoni veten me një yll për çdo përgjigje të saktë.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928084927
RedaktoriSheila Ebbutt
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDituri Malaj
I ri1