Si te flasim me adoleshentet per dashurine dhe seksin View larger
Pjesë nga libri

Si te flasim me adoleshentet per dashurine dhe seksin

Amy G. Miron, Charles D. Miron UP0084

New product

Përshkrim i shkurtër

Një udhërrëfyes i shkëlqyer për prindërit. Shumë prej tyre e kanë të vështirë, madje ndonjëherë edhe të pamundur, që t'u flasin fëmijëve të tyre adoleshentë për dashurinë. Por problemi bëhet edhe më i vështirë kur vjen fjala për seksin. Ndërkaq s'duhet harruar se jo gjithçka përfundon thjesht me komunikimin me të rinjtë. E rëndësishme është sesi dhe nga e marrin ata informacionin për dashurinë dhe seksin

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 46 7

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages416
ISBN978 99943 37 46 7
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiAida Guni