Arti i të qenit adoleshent View larger

Arti i te qenit adoleshent

Andy Cope, Andy Whittaker, Darrell Woodman & Amy Bradley BAT0167

New product

Përshkrim i shkurtër

Mos u bëni një stereotip.Jini vetvetja e vërtetë dhe e shkëlqyer!

457 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219299
Viti i botimit2017

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

8 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages147
ISBN9789928219299
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat12.8 x 20
PërkthyesiAurora Ormeni