Reduced price! Cfare mendojne adoleshentet View larger

Cfare mendojne adoleshentet

Tanith Carey JB0350

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër praktik për të rritur adoleshentët në botën e sotme, sjell rezultatet e studimeve për këtë periudhë të zhvillimit, sqaron sjelljet e adoleshentëve dhe tregon si mund të reagoni sa me mire si prind, ne çast dhe në terma afatgjate.

More details

11103 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928384355

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 other products in the same category:

More info

Me më shumë se 100 situata të përditshme, libri ju tregon ç'të bëni kur ju përplas derën në fytyrë e deri te siguria në internet, trysnia e moshatareve, shkolla dhe seksi.

Zbuloni si të krijoni një mjedis mbështetës dhe të komunikoni që adoleshenti juaj ta përballoje jetën sa më mirë.

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages220
ISBN9789928384355
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1