I ri Kapiten Brekushi 10 dhe hakmarrja e shpifur e robobrekeve radioaktive Shiko më të madhe

Kapiten Brekushi 10 dhe hakmarrja e shpifur e robobrekeve radioaktive

Dav Pilkey BOT0747

Libër i ri

11082 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005977

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kur i pamë së fundi heronjtë tanë, Xhorxhin dhe Haroldin, ata qenë shndërruar në kukudhë të ligj torollakë të dënuar që të gjallonin përgjithnjë në një planet të shkretuar nga apoka-lipsi.

Po pse, mund të pyesni ju, nuk i shpëtoi fëmijët nga ky fat i llahtarshëm ai Kapiten Brekushi fantastik?

Sepse Tipi Tingpantalloni me ato marifetet e tij nuk i lejoi Xhorxhin dhe Haroldin të rikthenin Kapiten Brekushin! Tani, pasi rrjedha e historisë njerëzore është ndryshuar një herë e përgjithmonë, ata duhet të gjejnë një mënyrë për ta kthyer atë ashtu siç ishte!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe212
ISBN9789928005977
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë