I ri Cmim i reduktuar! Kapiten Brekushi 9 dhe kthimi tmerrues i tipit tingpantallonit Shiko më të madhe

Kapiten Brekushi 9 dhe kthimi tmerrues i tipit tingpantallonit

Dav Pilkey BOT0746

Libër i ri

11080 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005960

828 Lekë

-8%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kur i takuam për herë të fundit Xhorxhin dhe Haroldin, ata po i çonin në burg, ku do të qëndronin deri në fund të jetës.

Ç'mund të ishte më keq?

Po sikur t'i nxirrte nga burgu një tiran që udhëton në kohë dhe quhet Tipi Tingpantalloni!

Tani, djemtë janë kthyer pas në kohë, në ditët e shkujdesura të kopshtit të fëmijëve, kur gjëja më e frikshme me të cilën duhet të përballen nuk janë zonjat aliene të mensës por një kokorroç i klasës së gjashtë me emrin Kiper Krap, nipi i drejtorit torollak të shkollës së tyre.

Dhe ngaqë Xhorxhi e Haroldi e shpikin Kapiten Brekushin vetëm kur shkojnë në klasën e katërt, këta kalamaj të zgjuar kopshti duhet të mbështeten vetëm në forcat e tyre. A do të mjaftojë truri i tyre për të mposhtur atë kokorroçin?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe300
ISBN9789928005960
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë